O nas

PROFESJONALIZM

Biuro Rachunkowe Arco capital Sp. z o. o. prowadzi swoją działalność na podstawie wydanych przez Ministerstwo Finansów Certyfikatów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nr 6541/2004. Posiadamy również obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej wymagane przy wykonywaniu tego rodzaju usług . Pracujemy na rozwiązaniach informatycznych dostosowanych do potrzeb polskiego prawa podatkowego  zapewniających naszym klientom pełne bezpieczeństwo oraz poufność powierzanych nam danych i dokumentów. Podczas współpracy staramy się być przede wszystkim Państwa doradcą a nie tylko narzędziem do wprowadzania dokumentów księgowych.

DOŚWIADCZENIE

Podstawowym profilem naszej działalności jest kompleksowa obsługa rachunkowo-księgowa oraz kadrowo-płacowa  podmiotów o różnym profilu działalności jak i formie prawnej. Naszymi klientami są zarówno jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki osobowe, jak również spółki prawa handlowego. Proponowana przez nas oferta obejmuje kompleksową obsługę finansowo-księgową dostosowaną do indywidualnych oczekiwań każdego klienta, a odpowiednia kadra pracownicza posiadająca wysokie kwalifikacje oraz odpowiednie doświadczenie zdobyte na stanowiskach głównego księgowego oraz w trakcie wieloletniej obsługi podmiotów gospodarczych zarówno krajowych, jak również zagranicznych pozwala zagwarantować Państwu merytoryczny profesjonalizm.

NOWOCZESNOŚĆ

Nasza firma oparta jest na najnowocześniejszych rozwiązaniach obsługi finansowo-księgowej zapewniających profesjonalną realizację indywidualnych potrzeb każdego klienta. Pracujemy na najlepszych i najnowocześniejszych rozwiązaniach informatycznych pozwalających ograniczyć Państwa udział w całym procesie księgowania do minimum.

KOMFORT

Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorców pragnących skoncentrować się na dynamicznym rozwoju firmy oraz prowadzeniu interesów w poczuciu bezpieczeństwa i komfortu. Współpracując z nami nie tracą Państwo czasu na zbędne stanie w korkach czy jeżdżenie po urzędach gdyż zapewniamy dojazd do klienta oraz pełne reprezentowanie klienta przed urzędami, również podczas kontroli. W naszej pracy kierujemy się zasadą nasz czas Twój zysk. Nasza firma dzięki ścisłej współpracy z wieloma specjalistami bezpośrednio związanymi z prowadzeniem działalności gospodarczej jest w stanie zagwarantować kompleksową obsługę również w zakresie BHP,  obsługi prawnej, szkoleń dla pracowników, obsługę w zakresie uzyskiwania pomocy ze środków Unijnych, obsługę w zakresie uzyskiwania dofinansowania z Urzędów Pracy.